Organizator: Grupa MTP

Akredytacje

Podziel się

Wyjątkowo podczas CAVALIADA Winter Tour media nie będą miały możliwości otrzymania akredytacji.

Szanowni Państwo,

CAVALIADA Winter Tour będzie inna niż wszystkie: odbywać się będzie przez dwa weekendy (11–14 i 18–21 lutego br.), rozgrywane będą tylko skoki przez przeszkody i po raz pierwszy bez udziału publiczności.

Grupa MTP wprowadzi szereg ułatwień dla mediów, chcących relacjonować to wydarzenie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Zawody będą transmitowane przez TVP Sport oraz online w formule pay-per-view. Zamiast akredytacji, dziennikarze relacjonujący to wydarzenie będą mieli możliwość otrzymania bezpłatnych kodów do streamingu (liczba kodów będzie jednak ograniczona).

Nowością będzie multimedialne Centrum Prasowe, w którym umieszczone zostaną wszystkie materiały przydatne dla dziennikarzy i przez nich zamówione. Znajdą się tam informacje prasowe, tabele wyników, zdjęcia, rozmowy z zawodnikami w formie audio i wideo, nagrania skrótów przejazdów oraz zwycięskich przejazdów przy ważniejszych konkursach.

Każdego dnia rano odbywać się będzie briefing prasowy, transmitowany online. Podczas briefingu będziemy czekać na Państwa pytania. Nagrania briefingów będą również dostępne w multimedialnym Centrum Prasowym

W tym roku nie będzie możliwości oglądania CAVALIADY na żywo, ponieważ – ze względu na obostrzenia sanitarne i potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom –  na teren wydarzenia będą wpuszczeni jedynie zawodnicy oraz obsługa techniczna. Dołożymy jednak wszelkich starań, by otrzymali Państwo materiały takie, takie, jakie zrobiliby Państwo, będąc na miejscu. Nagramy każdą wypowiedź, o jaką nas Państwo poproszą, zadamy pytania, które nam Państwo prześlą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo i telefonicznie

Pozdrawiamy,

Centrum Prasowe Grupy MTP