Organizator:

Mapa i lokalizacja

Podziel się

Zastanawiasz się jak dojechać na CAVALIADA Poznań 2021? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj!

CAVALIADA Poznań 2021 odbędzie się w dniach od 16 do 19 grudnia 2021 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Wejście główne: Wejście główne zlokalizowane jest w holu północnym, przez budynek World Trade Center Poznań ul. Bukowska 12, 60-810 Poznań.

Co po wejściu? Po wejściu w Punkcie Obsługi Klienta nasi pracownicy zweryfikują zakupione na ToBilet.pl dokumenty wstępu, każdy bilet jest wymieniany na opaskę zakładaną na rękę. Z opaską można dowolnie wchodzić oraz wychodzić na teren wydarzenia w dniu obowiązywania opaski.

Jak dojechać?
Komunikacją miejską: Zalecamy dojazd komunikacją miejską do przystanku Bałtyk, zlokalizowanego 200 metrów od wejścia głównego.
Pociągiem i autobusem: Zalecamy dojazd pociągiem lub autobusem do przystanku Poznań Główny zlokalizowanego 1000 metrów od wejścia głównego. 

Parking: Ze względu na dużą ilość zgłoszonych koni nie zapewniamy parkingu na terenie wydarzenia. Najbliższe naszej lokalizacji parkingi znajdują się w CH Avenida, pod Rondem Kaponiera oraz przy Dworcu Głównym w Poznaniu. 

Program zawodów: Program zawodów dostępny jest klikając tutaj

Dostępne bilety:
CAVALIADA Poznań udostępnia 2 typy biletów: 
Bilety CAVALIADA Sport dostępne tutaj
upoważniają one do wejścia na Arenę Główną, Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, Arenę Dodatkową oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. 
Bilety CAVALIADA Expo będą dostępne na początku grudnia,
upoważniają do wejścia na Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, Arenę Dodatkową oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. 

Mapa wydarzenia:
Bilety CAVALIADA Sport - strefa błękitna i granatowa.
Bilety CAVALIADA Expo - strefa błękitna.

 

Mapa CAVALIADA Poznań 2021

 

 

Kontakt dla publiczności i mediów

Karina Czechowicz
Karina Czechowicz
Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
Agata Plewa
Magdalena Nowaczyk
Magdalena Nowaczyk