UWAGA

CAVALIADA POZNAŃ 2020 ZOSTAŁA ODWOŁANA, WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W AKTUALNOŚCIACH I ZAKŁADCE BILETY.  

Organizator: Grupa MTP

Bilety

Podziel się

CAVALIADA Poznań 2020 została odwołana.

Respektując wszelkie ograniczenia nałożone na organizatorów wydarzeń oraz restrykcyjne zalecenia służb państwowych związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, podjęliśmy trudną dla nas wszystkich decyzję o odwołaniu halowych Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich CAVALIADA Poznań, które zaplanowaliśmy między 3 a 6 grudnia 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jako organizatorzy zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, by wspólne przeżywanie sportowych emocji przez zawodników, kibiców, wystawców, sponsorów oraz wszystkich miłośników koni i sportu jeździeckiego było corocznym Wielkim Świętem Jeździectwa. W obecnej sytuacji – niestety – nie jest to możliwe.

Zachęcamy Państwa do regularnego śledzenia strony www.cavaliada.pl, a także naszych kanałów social media. Sytuacja epidemiologiczna w Polsce oraz wynikające
z niej regulacje zmieniają się dynamicznie. O wszystkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

#WeareCavaliada

Komitet Organizacyjny CAVALIADA Tour

 

Co z biletami?

 

W zaistniałej sytuacji możemy zaproponować Państwu jedno z trzech przedstawionych poniżej alternatywnych rozwiązań:

 

  • wymiana na gadżet: zakupiony bilet można wymienić na kultowe gadżety Cavaliady. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów zarówno dla pasjonatów jeździectwa, jak i dla fanów zawodów Cavaliada. Atrakcyjna oferta sklepu jest dostępna pod adresem: https://shop.tobilet.pl/event/cavaliada/ lub poprzez wybór zakładki GADŻETY na oficjalnej stronie wydarzenia (https://cavaliada.pl/). Przy wyborze gadżetów chętnie posłużymy Państwu doradztwem w zakresie rozmiaru i koloru. W przypadku zainteresowania wymianą biletu na gadżet prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.plw terminie do 31 grudnia 2020 r.
  • wymiana na voucher: oferowany przez nas voucher można w serwisie ToBilet.pl wymienić na bilet wstępu na dowolne wydarzenie: koncert, festiwal, wydarzenie sportowe, widowisko, spektakl teatralny lub każdy z innych eventów pozostających w ofercie naszego serwisu. Voucher obejmuje kwotę równą wartości zakupionych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką formą wymiany biletu to prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.plw terminie do 31 grudnia 2020 r.

 

  • zwrot pieniędzy na konto, z którego zostało opłacone zamówienie. Jeśli zdecydują się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl , podając numer zamówienia oraz ilość biletów, w terminie do 3 grudnia 2020 r.