Organizator:

CAVALIADA dla rodzin

Podziel się

Zapraszamy całe rodziny na największe święto jeździectwa do Poznania. Niezapomniane emocje, najlepsi zawodnicy, zacięta rywalizacja, piękne konie i przede wszystkim wspaniała zabawa! Spędź na CAVALIADZIE długi, rodzinny weekend i pozwól porwać się prawdziwej pasji i zamiłowaniu do tego sportu.

W pierwszej połowie grudnia Poznań zmieni się w królestwo jeździectwa w świątecznej oprawie! 5-8 grudnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się największa edycja CAVALIADY! 

CAVALIADA Poznań to nie tylko międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody, ale także ujeżdżenie, powożenie i WKKW! Połączone niezwykłym, emocjonującym SHOW, największymi Targami Sprzętu Jeździeckiego i Akcesoriów oraz... Jarmarkiem Świątecznym, który odbywa się w tym samym czasie na terenie Targów! 

Każdy dzień CAVALIADY to idealny pomysł na spędzenie weekendu, nie tylko dla prawdziwych miłośników jeździectwa, ale również dla całych rodzin, których bardzo często pierwsza wizyta na tym wydarzeniu staje się coroczną tradycją. Poznajcie konie i jeździectwo w pięknej oprawie! Zobaczcie konie z bliska, skorzystajcie z możliwości oprowadzanek na kucach dla dzieci! 

Dla rodzin przygotowaliśmy specjalne bilety EXPO & FAMILY w niższej cenie - sprzedaż już wkrótce! 

 

KUP BILET: 

 

 

NIEZWYKŁE POKAZY - czyli ulubiona część publiczności

Nieodłącznym elementem każdej CAVALIADY są niezwykle atrakcyjne pokazy, które stanowią część całego show. Publiczność każdego wieczoru ma możliwość podziwiać wyczyny kaskaderskie, pokazy pięknych koni oraz ich relacji z jeźdźcami. 

 

 

SPORT - Widowiskowe konkursy każdego dnia 

W ramach CAVALIADA Tour, przez pełne cztery dni odbywają się konkursy, podczas których kibicujemy zmaganiom najlepszych jeźdćów we współpracy z niezawodnymi końmi. W każdy dzień publiczność ogląda uwielbiane przez siebie zawody oraz wielkie finały.

 

 

 Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich 

CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

 

 

.

Kontakt dla publiczności

Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
Agata Plewa
Agata Plewa
Ewa Głuszek

Koordynator Strefy VIP

Kajetan Ostrowski
Kajetan Ostrowski