Organizator:

Zgłoszenia na CAVALIADA Expo otwarte

Podziel się

System zgłoszeń na Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich CAVALIADA Expo jest już otwarty. Termin zgłoszeń zaplanowany jest na 18 września 2020.

CAVALIADA Poznań 2020 odbędzie się w dniach 3-6 grudnia tego roku, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy wystawców do zgłoszenia chęci udziału w Targach Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich CAVALIADA Expo. Zgłoszenia przyjmujemy przez stronę strefawystawcy.pl 

 

Jesteśmy gotowi, aby przyjąć wszystkich wystawców i kibiców w nowych warunkach sanitarnych, ale i tradycyjnie w wyjątkowej, cavaliadowej atmosferze.

Od czerwca, w wydarzeniach organizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich wzięły udział tysiące gości. Nowe zasady sanitarne, ale wciąż ta sama radość ze spotkań.W trosce o bezpieczeństwo wszystkich naszych wystawców i kibiców robimy to, co konieczne, ale i znacznie więcej. Przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu odwiedzających Targi, jednocześnie dokładając wszelkiej staranności, by procesy logistyczne związane z ich organizacją przebiegały sprawnie.

Zapraszamy do kontaktu

Dorota Ceglarska-Kanarkowska
Dorota Ceglarska-Kanarkowska