Organizator:

Zasady wstępu na CAVALIADĘ Poznań 2021

Podziel się

Zasady wstępu na CAVALIADĘ Poznań 2021 dla kibiców oraz gości VIP.

Szanowni Państwo,

 

bezpieczeństwo uczestników wydarzeń i gości Grupy MTP to nasz najwyższy priorytet. Wdrażane przez nas wysokie standardy sanitarne mają na celu maksymalnie ograniczenie możliwość transmisji COVID-19 podczas wydarzeń organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Z tego względu przed wejściem na teren wydarzenia każda osoba, która zakupiła bilet z puli dla osób zaszczepionych ma obowiązek okazać unijny certyfikat COVID lub mieć/wykonać test. Test może wykonać na terenie wydarzenia. Na każdym zaproszeniu jest informacja, aby na wydarzenie zabrać ze sobą ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które kupiły bilet z puli ogólnej mogą wejść swobodnie na teren wydarzenia w ramach limitu osób niezaszczepionych.

Podczas CAVALIADY Poznań wstęp do Strefy VIP będą miały osoby z ważnym unijnym certyfikatem COVID bądź posiadające negatywny wynik testu wykonany nie później niż 48h przed wizytą na targach.

Przed wejściem na teren zostaniecie Państwo poproszeni o okazanie paszportu COVID w formie QR kodu lub negatywnego wyniku testu. Osoby, które nie zdążą wykonać testu przed przyjazdem na wydarzenie, będą mogły wykonać go w specjalnym punkcie testowania w Holu Północnym.

Mapa dla gości VIP:

 

Organizator CAVALIADA Tour

Grupa MTP