Organizator:

Zakończyliśmy piątkowe zmagania na Arenie 7A!

Podziel się

Moc emocji na Arenie 7A – sportowe emocje i pokazy!

Dzień rozpoczął się od konkursów rozgrywanych w ramach CSIAM CAVALIADA Open Tour. W konkursie 110 cm o nagrodę Poznań Congress Center zwyciężyła Hanna Kosinska i MEANDRO VAN DE PAARDEN HOEVEN, druga była Amelia Lewkowicz na koniu CEREMBER ME M, a miejsce trzecie zajęła Matylda Lubecka na SVALA 42. W konkursie 120 cm o nagrodę restauracji Port Sołacz po zwycięstwo sięgnęła Lena Kolacka na koniu SUEDWIND 9, druga był Filip Mizgier i CASSILAND CR, a podium zamknął Elena Makarauskiene na koniu BEBE.

W konkursie CSI 1* Small Tour o nagrodę o nagrodę marki Weidemann udział wzięło 61 par, ale najlepszą z nich okazał się Marek Waclawik i COMME SI. Miejsce drugie wywalczyła Olga Rzycka na ogierze KROS Z, a trzecia była Helena Gola i CARBONARA MK.

W konkursie CSI4*-W Small Tour o nagrodę o nagrodę M&A Michnik najlepsza okazała się Polka Roksana Nawrocka na koniu PENNY LANE. Miejsce drugie po zaciętej walce wywalczyła Dawid Skiba i KASPER, a miejsce trzecie Dawid Skiba, na koniu KASPER.

Dzień zakończyły zmagania w konkursie CSI1* BIG TOUR o nagrodę Hipodromu Wola. W konkursie wzięło udział Niemiec par,  a najlepszą z nich okazała się Marvin Jünge i VIVA LAS VEGAS W. Miejsce drugie zajął Marriet Smit- Hoekstra na koniu WADRO'S LERINA, a miejsce trzecie Laura Martinaviciute i MODEST VAN DEN EIK

Pełne wyniki dostępne są TUTAJ

Transmisja na żywo i retransmisja TUTAJ