Organizator:

WYLICYTUJ KONIA - ODSŁONA OFERTY SPECJALNEJ!

Podziel się

Skorzystaj z oferty specjalnej, wykup miejsca przy stoliku w Loży VIP, zobacz młode konie sportowe i wylicytuj prawdziwą gwiazdę podczas CAVALIADA Horse Auction 2022!

KUP MIEJSCA PRZY STOLIKU W LOŻY VIP I JUŻ 16 GRUDNIA POCZUJ EMOCJE PODCZAS CAVALIADA HORSE AUCTION 2022 W ATRAKCYJNEJ CENIE!

  

Przygotowaliśmy odsłonę oferty specjalnej, która pozwoli wszystkim zainteresowanym zobaczyć z bliska gwiazdy CAVALIADA Horse Auction 2022, poczuć emocje zasiadając w loży VIP i z sukcesem wylicytować starannie wyselekcjonowane konie sportowe!

 

16 grudnia 2022, godz. 21:00 (po zakończeniu konkursu potęgi skoku)

 

Otrzymaj status VIP, kup miejsce przy stoliku w Loży na tegoroczną edycję aukcji – to właśnie może być owoc udanej passy, rozpoczynającej się od najmniejszej stawki!

 

 

Stoliki w Loży VIP to nie tylko doskonały catering, wysoka jakość usług oraz możliwość oglądania koni z "pierwszego rzędu" , jest to również idealne miejsce do nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych w ramach spotkań z klientami. 

Skontaktuj się z nami w sprawie miejsc przy stolikach na CAVALIADA Horse Auction 2022, zaskocz swoich gości i przyjmij ich w znakomitej atmosferze! 

 

Koordynator Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz