Organizator:

Transmisja ONLINE: CAVALIADA Winter Tour

Podziel się

CAVALIADA Winter Tour odbędzie się w dniach 11-14.02.2021 i 18-21.02.2021. Ze względu na obowiązujące przepisy po raz pierwszy zawody będą rozgrywane bez udziału publiczności. Zapraszamy do oglądania transmisji online i skorzystania z oferty na www.live.cavaliada.pl.

Już 11 lutego rozpocznie się CAVALIADA Winter Tour – międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody w randzie: CSI2*-W, CSI1*, CSIYH, a także z konkursami CAVALIADA Future. To pierwszy, dwutygodniowy Tour w 11-letniej historii CAVALIADY w Poznaniu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami impreza odbędzie się bez udziału publiczności, tak więc transmisja PPV to jedyna szansa by zobaczyć największe wydarzenie jeździeckie w Polsce. CAVALIADA Winter Tour to najlepsi Polscy zawodnicy rywalizujący na arenie międzynarodowej! Walka toczy się nie tylko o ponad pół miliona złotych, ale przede wszystkim o cenne punkty do światowego rankingu i Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. 

Chcesz zobaczyć transmisję LIVE? KLIKNIJ TUTAJ!

Prawdziwą siłą CAVALIADY są nasi kibice, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną transmisję online! Na oglądających czekają przede wszystkim konkursy w ramach CSI2*, CSI1*, konkursy młodych koni oraz najlepszych w Polsce dzieci na kucach. To nie wszystko, bowiem w drugim oknie będzie dostępne studio CAVALIADA TV, gdzie zaprosimy Waszych ulubieńców. Nasze kamery zawędrują też za kulisy, żebyście mogli lepiej poznać świat jeździecki "od kuchni" i zobaczyć, jak podczas zawodów pracują jeźdźcy, osoby oficjalne i organizatorzy. 

Dołącz do CAVALIADowej publiczności i kibicuj razem z nami.

#wearecavaliada

Cennik CAVALIADA Winter Tour: