Organizator:

Skorzystaj ze strefy VIP - poczuj sportowe emocje i zobacz niesamowite show w prestiżowej przestrzeni

Podziel się

Arena główna widoczna z "pierwszego rzędu", niezwykle emocjonujące starcia zawodników, wysokiej klasy obsługa, pyszne i wyszukane dania - wszystko to sprawia, że wydarzenie staje się jeszcze bardziej wyjątkowe, a z roku na rok przestrzeń Strefy VIP cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Jeździectwo w prestiżowej przestrzeni – zarezerwuj Stolik VIP lub kup bilet na Trybunę VIP!


Cała strefa VIP wyznaczona jest wyłącznie dla naszych sponsorów oraz gości VIP.
Bez wątpienia jest to idealne miejsce spotkań biznesowych, ale również daje możliwość obserwowania areny głównej z „pierwszego rzędu”. Doskonała obsługa i specjalnie przygotowanie menu sprawia, że ta prestiżowa przestrzeń staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Ilość ekskluzywnych stolików VIP jest limitowana.

 
Strefa VIP podczas CAVALIADA to dwie atrakcyjne przestrzenie. 


Trybuna VIP
 - Trybuna przeznaczona jest wyłącznie dla gości VIP, z dostępem do dodatkowej przestrzeni zlokalizowanej poza areną główną. W Strefie VIP dostępna jest obsługa cateringowa oraz komfortowa przestrzeń sprzyjająca rozmowom biznesowym.

Loża VIP - to stoliki 6cio osobowe z idealnym widokiem na arenę główną, najwyższy komfort, bliskość emocji jeździeckich i pełna obsługa cateringowa. Dodatkowo każdy gość Loży VIP może skorzystać z Trybuny VIP oraz odpocząć w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni poza areną główną.
Rezerwacja stolików wyłącznie u koordynatora.

 

 

Koordynator Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz