Organizator:

Ruszyła CAVALIADA Winter Tour

Podziel się

Konkursem młodych koni (6 i 7-letnich) 120/125 cm rozpoczęła się w czwartek wieczorem CAVALIADA Winter Tour –  międzynarodowe zawody jeździeckie, odbywające się w Poznaniu. To pierwsze halowe, międzynarodowe zawody jeździeckie w tym roku w Polsce.

CAVALIADA Winter Tour odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 11-14 i 18-21 lutego 2021. W Rundzie Młodych Koni o nagrodę KJ Agro-Handel Śrem, pod patronatem firmy Pro-Linen zwycięzcą okazał się 7-letni wałach Come, dosiadany przez właściciela – Marka Lewickiego. Drugie miejsce zajął 6-letni ogier Dark’Ann startujący pod Łukaszem Brzóską, a trzecie 7-letni Stakkato Lazar pod Tomaszem Miśkiewiczem.

Wyniki są dostępne TUTAJ

W piątkowym programie na kibiców czekają następujące konkursy: Runda Specjalna (110 cm) o nagrodę CityDiet pod patronatem firmy Horse&Business Magazine, Mała Runda (120 cm) o nagrodę Polskiego Związku Jeździeckiego pod patronem portalu Equista, Runda Młodych Koni o nagrodę KJ Agro-Handel Śrem pod patronatem firmy Pro-Linen, Średnia Runda (130 cm) o nagrodę LOTTO pod patronatem GrupyMTP i Duża Runda (140 cm) o nagrodę firmy WECHTA pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

Ze względu na obowiązujące przepisy, zawody są rozgrywane bez udziału publiczności. Uczestnikami tego wydarzenia są jedynie zawodnicy, luzacy i sztab szkoleniowy. CAVALIADA jest transmitowana online na www.live.cavaliada.pl.