Organizator:

Mistrz szybkości po raz drugi

Podziel się

Konkurs Speed & Music zaliczany do grupy D światowego rankingu drugi raz z rzędu wygrał Felix Hassmann z Niemiec na Sl Brazonado. Drugie miejsce po fenomenalnej jeździe zajęła Natalia Czernik na Everdi. Trzeci był Jur Vrielling (NED) na Dallas VDL.

W widowiskowym konkursie szybkości Speed & Music pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, pod patronatem medialnym Radia ESKA wystartowało 40 par. Natalia Czernik, która na Everdi wystartowała jako 4, utrzymywała prowadzenie przez większość konkursu i wydawało się, że już nikt nie pobije tego wyniku. Przedostatnia, zeszłoroczna zwycięska para konkursu Speed & Music Felix Hassman na Sl Brazonado mimo jednej zrzutki, ale dzięki szybkiej, krótkiej i płynnej jeździe, sięgnęła po ponowne zwycięstwo.

– To był konkurs na światowym poziomie. Nie mogę uwierzyć, że udało mi się go ponownie wygrać. Miałem wielu, bardzo dobrych rywali, co sprawiało, że była to dla mnie jeszcze lepsza zabawa. Jutro start w Grand Prix, gdzie mam nadzieję na bezbłędny przejazd – powiedział Felix Hassmann.

Wyniki TUTAJ