Organizator:

Mazurek w blasku reflektorów W pierwszym konkursie CAVALIADA Driving Tour w Poznaniu triumfował Piotr Mazurek. (1)

Podziel się

W dzisiejszych zmaganiach, o nagrodę Land Rover Karlik, pod patronatem Polskiego Związku Jeździeckiego, wzięło udział pięć zespołów, a do drugiego, decydującego nawrotu zakwalifikowały się trzy. Tym razem po zwycięstwo pojechał mistrz kraju – Piotr Mazurek, reprezentant LKS Sokół Kunowo z końmi Blizard, Inwencja, Jaśmin i Peloponez. On był dziś zdecydowanie najlepszy, bo jako jedyny bezbłędnie pokonał oba wymagające tory. Kluczowa była więc precyzja.

 

 

„Rywalizacja jest coraz ostrzejsza, co jest bardzo dobre dla sportu i dla kibiców. (…)
Każdy z nas chce być w blasku reflektorów i poczuć moc wspaniałych kibiców. Zawodnik niesiony dopingiem dostaje skrzydeł. Każdy z nas jedzie tu na ponad 100% swoich możliwości.” – mówił zwycięzca.

Dzięki szybkiej jeździe mimo błędów miejsce drugie zajął Aleksander Fularczyk z KSPSK Kwieki z końmi Ares, Edje, Neptun i Nuta, a Top 3 zamknął reprezentant Stowarzyszenia Ranczo Rubin – Krzysztof Szczepaniak z Maestoso Mano, Pluto XX-2, Pluto XX-21 i Pluto XX-3.

Tych, którzy nie mogą być z nami na żywo w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszamy do oglądania relacji na żywo – transmisja dostępna jest na stronie live.cavaliada.pl.

Sponsorem głównym CAVALIADA Tour jest PKO Bank Polski, partnerem strategicznym marka LOTTO, Miastem Gospodarzem jest Miasto Poznań, a partnerem Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Polski Związek Jeździecki.

 

Wyniki: https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/891

 

 

CAVALIADA Poznań
15-18 grudnia 2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie (arena główna: pawilon 5, arena dodatkowa: pawilon 7A;
arena Hobby Horse – pawilon 6), parking PWK (MTP).

Bilety: www.ToBilet.pl

www.poznan.cavaliada.pl/pl/