Organizator:

Mała Runda 3* po raz drugi dla Matas Petraitis

Podziel się

W rozgrywanym w sobotę konkursie Małej Rundy w randze 3* o nagrodę Grupy MTP, pod patronatem Polskiego Klubu Wyścigów Konnych wystartowało 39 par. Spośród zawodników ponownie najlepszy okazał się Litwin Matas Petraitis startujący na koniu Heineken. Para wygrała również konkurs w czwartkowym konkursie tej rangi.

Drugie miejsce wywalczył Jan Bobik na ogierze Bay, ostatnie miejsce zajął podium Hendrik-Jan Schuttert na wałachu Monte Carlos. Tuż za podium uplasował się Andre Thieme, a pierwszą piątkę zamknęła Aleksandra Kierznowska. Finał Małej Rundy już w niedzielę.