Organizator:

Idealne dziewczyny

Podziel się

W drugim etapie TRAF Eventing Tour po zwycięstwo pogalopowała Daria Kobiernik na klaczy Ideal Girl.

W dzisiejszym konkursie w ramach TRAF Eventing Tour – Halowego Pucharu Polski WKKW, o nagrodę Traf – Zakłady Wzajemne i pod patronatem Grupy MTP, wystartowało tradycyjnie 12 par. W rundzie podstawowej nie zabrakło niespodzianek, a tor sprawił trudności nawet najbardziej doświadczonym parom. Oba parkury bezbłędnie pokonała tylko jedna para – Daria Kobiernik i wyhodowana przez nią klacz Ideal Girl.

 

 „Iga dziś zrobiła całą robotę. Kiedy weszła na arenę była od razu nastawiona na mocny galop i „pożeranie” przeszkód. (…) Jej masa energii spowodowała trochę gorszą sterowność i mniej płynną jazdę, niż taka, na jaką nas stać. O drugi nawrót byłam już spokojna, bo trochę się wybiegała. Była dokładna i bardzo się starała.” – mówiła Kobiernik.

 

Zaciętą walkę toczyła dziś Joanna Pawlak na koniu Armin de Monsieur. W drugim nawrocie była szybsza, ale jedna zrzutka i doliczone trzy karne sekundy sprawiły, że musiała zadowolić się miejscem drugim. Top 3 zamknęła Aurelia Drywa na wałachu Iwan.

W konkursie Potęgi Skoku, o nagrodę Grupy Azoty, pod patronatem Grupy MTP, jeden zawodnik pokonał mur wysoki na 185 centymetrów bez zrzutki – był to Litwin Andrius Petrovas, specjalista w takich konkursach, dziś dosiadający konia Kendis. Drugie miejsce zajęli ex aequo Aleksander Lewandowski na Canwero oraz Robert Wilczewski na Graefin Grey T.

 

W Małej Rundzie zawodów w randze CSI1*, o nagrodę City Marketing, wystartowało ponad 100 par. W związku z tym klasyfikację podzielono, a triumfowały Paulina Słoniec na Die Kleine Lady oraz Marianna Kołacka na koniu Don Junior MFS.

Tych, którzy nie mogą być z nami na żywo w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszamy do oglądania relacji na żywo – transmisja dostępna jest na stronie live.cavaliada.pl.

 

Sponsorem głównym CAVALIADA Tour jest PKO Bank Polski, partnerem strategicznym marka LOTTO, Miastem Gospodarzem jest Miasto Poznań, a partnerem Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Polski Związek Jeździecki.

 

Wyniki: https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/891

 

CAVALIADA Poznań
15-18 grudnia 2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie (arena główna: pawilon 5, arena dodatkowa: pawilon 7A;
arena Hobby Horse – pawilon 6), parking PWK (MTP).

Bilety: www.ToBilet.pl

www.poznan.cavaliada.pl/pl/