Organizator:

Halowy Puchar Polski w WKKW po raz kolejny na CAVALIADA

Podziel się

Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego to jedna z czterech konkurencji jeździeckich, którą można zobaczyć podczas zawodów CAVALIADA Tour. Po raz kolejny, w ramach zawodów organizowanych przez Grupę MTP w Warszawie, Poznaniu, Sopocie oraz Krakowie, konkurs WKKW zostanie rozegrany w randze Halowego Pucharu Polski.

- To oznacza, że w każdej lokalizacji zobaczymy 12 zawodników, którzy zmierzą się w najbardziej widowiskowej próbie, jaką jest kros. Prawo startu w HPP podczas Cavaliady mają najlepsi zawodnicy: piątka z Mistrzostw Polski Seniorów, trzech najlepszych zawodników z Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców oraz czterech zawodników z dziką kartą przyznaną przez organizatora – mówi Henryk Święcicki, Dyrektor Biura Zawodów CAVALIADA Tour. – Swój udział zapowiedzieli już olimpijczycy: Janek Kamiński oraz Joanna Pawlak. Nie zabraknie również Darii Kobiernik, zwyciężczyni ostatniej edycji HPP. 

 

Halowy Puchar Polski WKKW w sezonie 2021/2022 zostanie rozegrany w ramach następujących zawodów:

CAVALIADA Warszawa - I Etap (12 listopada 2021 r.);

CAVALIADA Poznań - II Etap (17 grudnia 2021 r.);

CAVALIADA Sopot – III Etap (21 stycznia 2022 r.);

CAVALIADA Kraków - Finał (18 lutego 2022 r.).

Wszyscy zawodnicy, którzy chcą wystartować w HPP WKKW, muszą dokonać zgłoszenia w terminie wskazanym w propozycjach zawodów.

W załączniku regulamin Halowego Pucharu Polski – CAVALIADA Eventing Tour TUTAJ