Organizator:

CAVALIADA Poznań start już jutro!

Podziel się

Największa edycja zawodów jeździeckich CAVALIADA rozpocznie się już jutro na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Bogaty program sportowy, dwie areny, widowiskowe pokazy czy aukcja koni – to tylko część atrakcji które czekają na uczestników tego wielkiego święta jeździectwa.

XIII edycja zawodów

CAVALIADA, organizowana od 2010 r. w Poznaniu, to największe wydarzenie jeździeckie w Polsce skierowane do szerokiego grona publiczności. Przez cztery dni, w aż ośmiu pawilonach MTP, będą odbywały się zawody sportowe, targi i pokazy. W jednym miejscu kibice będą mogli zobaczyć konkursy w skokach przez przeszkody, w powożeniu,  w ujeżdżeniu, i we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego (WKKW). Warto podkreślić, że tegoroczne międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody będą rozgrywane w niemal najwyższej randze czterech gwiazdek i jednocześnie będą kwalifikacją do Pucharu Świata.

Program zawodów dostępny TUTAJ

Bilety

Bilety SPORT można kupić na stronie tobilet.pl. Bilety EXPO & FAMILY są dostępne na wszystkie dni, również w kasach, w cenie 25 zł za bilet ulgowy i 35 zł za bilet normalny.

Bilety SPORT i VIP: https://tobilet.pl/cavaliada-poznan-2023.html

Bilety EXPO & FAMILY: https://tobilet.pl/cavaliada-poznan-2023-family-expo.html

Transmisja online

Tych, którzy nie mogą dotrzeć do Poznania zapraszamy przed ekrany do śledzenia transmisji online. CAVALIADA TV to nie tylko transmisja wszystkich konkursów z dwóch aren, ale również studio oraz wywiady z zawodnikami.

Dostęp do transmisji online tutaj: https://live.cavaliada.pl/

Organizatorem CAVALIADA Poznań jest Grupa MTP. Sponsorem głównym PKO Bank Polski, strategicznym sponsorem jest ORLEN, Miastem Gospodarzem Poznań, a partnerami Województwo Wielkopolskie, Port Lotniczy Poznań Ławica i Fly Dubai.