Organizator:

CAVALIADA Horse Auction 2021 - na ostatniej prostej

Podziel się

Przed nami wielka premiera prestiżowej aukcji koni sportowych, po raz pierwszy zorganizowanej pod marką CAVALIADY - CAVALIADA Horse Auction 2021. Start aukcji zaplanowano w piątek, 17 grudnia, na godzinę 21.00, na arenie głównej (Arena A) w Poznaniu

Dziesięć starannie wyselekcjonowanych koni trafi pod młotek znakomitego Louisa de Cleene - aukcjonera, który jest współtwórcą światowego rekordu sprzedaży źrebięcia (160 000 euro, za syna klaczy Fit For Fun).

W ofercie CAVALIADA Horse Auction znalazły się m.in. Camillo - syn Comme Il Faut od pełnej siostry ogierów Contendro I i Contendro II, Primus - zwycięzca X Czempionatu Polski Północnej w Skokach Luzem, Sledge Hammer V’T Meulenhof - potomek, półbrata og. Emerald van’t Ruytershof, przyszłościowego og. Nixon van’t Meulenhof od klaczy z rodziny Qerly Chin czy uznany ogier Sir Zinedine, blisko spokrewniony ze srebrnym medalistą MP w skokach 2021, ogierem Szuler.

 

Gdzie obejrzeć oferowane konie?

Konie oferowane podczas CAVALIADA Horse Auction 2021 można oglądać w czwartek i piątek w Poznaniu, w specjalnej stajni namiotowej pomiędzy pawilonami 4 i 10.

Katalog jest dostępny również na platformie equibid.pl

 

Jak licytować?

Licytacja odbędzie się w formule hybrydowej - online za pośrednictwem platformy equibid.pl oraz na żywo w Poznaniu, na arenie A CAVALIADY. Licytacja na żywo jest otwarta dla wszystkich uczestników CAVALIADY Poznań 2021. Licytacja online jest dostępna dla zarejestrowanych użytkowników. Do rejestracji online wystarczy wypełnienie krótkiego formularza na www.equibid.pl

Regulamin i skrócone zasady licytowania są dostępne w katalogu CAVALIADA Poznań 2021 oraz na wspomnianej platformie.

 

Transmisja

Bezpłatna transmisja z aukcji będzie dostępna za pośrednictwem:

  • platformy pl
  • oficjalnego FP CAVALIADA
  • portalu Świat Koni

 

Zapraszamy serdecznie do śledzenia aukcji na żywo.