Organizator:

CAVALIADA dla szkół

Podziel się

Dla najmłodszych fanów koni przygotowaliśmy niepowtarzalną możliwość zwiedzenia terenu największych zawodów jeździeckich w Polsce – CAVALIADA Poznań 2021 bezpłatnie.

Zapraszamy szkoły na bezpłatne zwiedzanie zawodów jeździeckich CAVALIADA!

W piątek, 17 grudnia 2021 w godzinach 9-15  zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne klas I-IV na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Uczestnicy będą mogli zobaczyć największe zawody jeździeckie w Polsce. W programie zwiedzania nie zabraknie oglądanie konkursów na arenie głównej oraz zwiedzania Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich i Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, gdzie wystawcy przygotują atrakcje dla dzieci. 

Jak się zgłosić?

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej
  2. Zapoznaj się z Regulaminem dostępnym poniżej
  3. Prześlij wypełniony formularz na adres mailowy cavaliadadzieci
  4. Poczekaj na odpowiedź

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

Regulamin Programu dla szkół TUTAJ

Stwórz z nami największy łańcuch świąteczny!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w biciu rekordu na najdłuższy łańcuch świąteczny CAVALIADY!

Zapraszamy do przynoszenia łańcuchów wykonanych przez dzieci. Pod koniec dnia łańcuch zostanie połączony i zawiśnie na choince, która będzie znajdować się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zobaczymy, jak długi łańcuch uda nam się przygotować

Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa Rzeczypospolitej Polskiej w ramach projektu „Bliżej Natury - zdrowe pieczywo od małego do dorosłego” zaprasza do piekarni młodego jeźdźca podczas Cavaliady.
W programie między innymi: strefa edukacyjna z mini piekarnią i wspólnym przygotowywaniem zdrowych wypieków. Zapraszamy od 17 do 19 grudnia do Pawilonu nr 6 – wejście od ul. Bukowskiej. Projekt finansowany z Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych.


Serdecznie zapraszamy!